kapat
HABERLER
BOLVADİN TİCARET BORSASINDAN TOBB BAŞKANI M.RIFAT HİSARCIKLIOĞLU'NA ZİYARET

Bolvadin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinden oluşan heyet TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ nu makamında ziyaret etti.Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.Bolvadin İçin kapıların her zaman açık olduğunu ifade eden Hisarcıklıoğlu TOBB olarak tüm imkanlarımızla elimizden gelen her türlü desteği vereceğini dile getirdi.
Ziyaret Esnasında değerlendirmede bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Hacı BOYAR; “Öncelikle ilçemize TOBB tarafından yapılacak olan 24 derslik İmam Hatip Lisesi Okul binasını kazandırdığınız  için Bolvadin halkı adına Şahsınıza Teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.STK ’ lar hizmet yerleridir. Bizde Üyelerimizin Teveccühü ile Meclisimizle beraber tekrar bu kutsal göreve seçildik.Bu 4 yıllık dönemde bizi zorlu bir süreç bekliyor İlçemize ve ülkemize faydalı olmaya gayret edeceğiz ” dedi
Ziyarette Bölgemizin Tarım ve Hayvancılık bölgesi olduğu belirtilerek Tarım , Hayvancılık ve Et sektöründeki sorunları ve çözüm önerilerini aktaran Borsa heyetimiz Borsamızın çalışması hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ na Bolvadin’imizin Yöresel lezzetleri olan Sucuk , Kaymaklı Lokum ,Kaymaklı Kadayıf ve Haşhaş Ezmesi ikram edildi.

2947 kez Okundu.