kapat
HABERLER
BORSAMIZ ARACILIĞI İLE TOBB GIDA YARDIMI

Bolvadin  Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de katkılarıyla geleneksel hale getirdiği Ramazan yardımlarını bu yıl da ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.
Bolvadin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir(HACI)  BOYAR “Yardım paketleri için çeşitli firmalardan aldığımız teklifler arasında kaliteli ve fiyatı uygun olanları tespit ettik ve 560 adet gıda paketini dağıtıma hazır hale getirdik, Gıda yardımlarımızı ilçemizdeki  gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Ramazan ayının birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışmanın en yoğun yaşandığı aylardan biri olması sebebiyle ve sosyal sorumluluğumuz gereği bu yılda hazırladığımız gıda paketlerini, yoksul, yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek’ anlayışı ile gizlilik içerisinde ulaştırmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.
Bolvadin Ticaret Borsası olarak Ramazan ayının bereketinin içimize ve kalbimize işlediği, birlik ve kardeşlik duygularının daim olması dileklerimizle, güzel bir Ramazan ayı ve bayram geçirmemizi diliyoruz.”

3444 kez Okundu.